Jesteśmy firmą z tradycjami, działającą na rynku od 1996 roku.

Posiadamy szeroką gamę bezpiecznych, edukacyjnych zabawek.

U nas można znaleźć wszystko co jest niezbędne do wyposażenia żłobka przedszkola czy oddziału przedszkolnego. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem w m.in. meble, krzesła, stoliki, dywany, tablice, leżaki przedszkolne, pomoce dydaktyczne, zabawki, przyrządy gimnastyczne, osłony grzejnikowe itp.

W ofercie posiadamy meble, które możemy wykonać na indywidualne zamówienie.  Nasze meble to przede wszystkim solidność i gwarancja użytkowania przez wiele lat. Wszystkie meble dowozimy do Państwa w całości i ustawiamy na wybranym miejscu- nie trzeba ich skręcać. Aby zamówić meble prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów zamówienia, wyceny i ustalenia dogodnych dla Państwa warunków płatności.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji placów zabaw zarówno w placówkach oświatowych jak i na osiedlach, w ośrodkach wypoczynkowych. Nasze place są bezpieczne co potwierdzają wydane przez Instytut Sportu certyfikaty oraz deklaracje zgodności. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem placu łącznie z dostawą i montażem. Dostarczamy również bezpieczne nawierzchnie.

Nasze produkty posiadają certyfikaty i atesty oraz 12 miesięczną gwarancję. Wszystkie urządzenia dostępne są w różnorodnej gamie kolorów i wzorów.

Przy uzgadnianiu warunków płatności zawsze wychodzimy naprzeciw możliwościom naszych klientów.

Pragniemy dopełnić wszelkich starań, aby poniższa oferta dostarczyła dzieciom jak najwięcej ciekawych i atrakcyjnych form zabawy.